Obchůdek U Zuzky  Dětský secondhand z Anglie  Značkové věcičky pro Vaše dětičky !!! 

Vítám všechny maminky.

Jsou pro Vás kvalitní značky dětského oblečení důležité?

Odmítáte však za ně utrácet nesmyslně velké sumy?

Pak jste u mě v obchůdku správně!!!

Moje nabídka to je vysoká kvalita, moderní kousky z různých kolekcí světových značek a k tomu ještě za ATRAKTIVNÍ CENY!!!

Není nad to, pořídit pro svého potomka kvalitní oblečení a přitom za něj moc neutratit!

Vstupte a přesvědčte se, že to jde!

Doufám, že si u mě vyberete a budete se rády vracet ...

NOVINKY

arr3NEPLAŤTE POŠTOVNÉ ! Poštovné budete mít ZDARMA při nákupu nad 1000 Kč!               Více informací o...

KONTAKTY

Zuzana Macháčková
Krumvíř 429
691 73 KRUMVÍŘ
tel: +420 607 849 477
napište nám
www.obchudekuzuzky.cz
IČ 75852845

ANKETA

KOLIK LET MÁ VAŠE DÍTĚ?

0 - 1 ROK 0 - 1 ROK 31% 2 - 5 LET 2 - 5 LET 36% 5 - 9 LET 5 - 9 LET 19% 10 LET a VÍCE 10 LET a VÍCE 13%

 

 


OBCHODNÍ PODMÍNKY


Nákupní řád


Tyto obchodní podmínky platí pro nákup v internetovém obchodě www.obchudekuzuzky.cz a blíže vymezují a upřesňují práva a povinnosti prodávajícího (provozovatele) a kupujícího (zákazníka) . Svojí objednávkou stvrzujete, že s těmito obchodními podmínkami souhlasíte.


Provozovatel internetového obchodu:

ZUZANA MACHÁČKOVÁ zapsaná v obchodním rejstříku pod č. j. MŽÚ/2377/07/ŽL/F/HJ, podnikající na základě Výpisu živnostenského oprávnění s IČ 75852845.

ADRESA: Zuzana Macháčková, Krumvíř 429, 691 73

Nejsem plátce DPH.

 

Objednávka


Každá objednávka je po potvrzení prodejcem závazná. Veškeré smluvní vztahy jsou uzavírány v souladu s právním řádem ČR. Je-li smluvní stranou spotřebitel, řídí se vztahy neupravené obchodními podmínkami Občanským zákoníkem a zákonem o ochraně spotřebitele. Není-li smluvní stranou spotřebitel, řídí se vztahy neupravené obchodními podmínkami obchodním zákoníkem, vše ve znění novel. Odesláním objednávky zákazník stvrzuje, že se podrobně seznámil  s obchodními a reklamačními podmínkami internetového obchodu www.obchudekuzuzky.cz , a že s nimi bez výhrad souhlasí. Dále stvrzuje, že se seznámil s ustanovením o ochraně osobních údajů.


Podmínkou platné objednávky je vyplnění veškerých předepsaných údajů a náležitostí uvedených v objednávkovém formuláři a zaškrtnutí políčka " Souhlasím s obchodními podmínkami ", následným odesláním je objednávka dokončena a zboží závazně objednáno. Registrovaní zákazníci mají tyto údaje po přihlášení vyplněné automaticky. Každá přijatá objednávka je potvrzena e-mailovou zprávou zákazníkovi, kde má zákazník možnost ještě jednou zkontrolovat správnost zadaných údajů. Pokud v objednávce nalezne chybu, neprodleně obchod kontaktuje.


Objednávka je považována za závaznou, pokud do 24 hodin od  obdržení objednávky do internetového obchodu nedojde k informaci o její změně nebo k jejímu zrušení.

Storno objednávky


Storno objednávky musí být provedeno mailem nebo telefonicky (viz. kontakty na internetové stránce obchodu). Storno musí být vždy potvrzeno ze strany prodejce. Objednávku může stornovat také prodejce a to v případě, kdy nelze potvrdit skutečnou identitu zákazníka. Také v případě, kdy zákazník vědomě nepřevezme dobírkovou zásilku během úložní doby České pošty (14 dní), v tomto případě bude zákazníkovi vystavena faktura k úhradě za vzniklé náklady a v případě jejího neuhrazení bude vymáhána exekučně dle právních norem ČR. Méně pravděpodobným důvodem ke stornu objednávky může být ze strany prodejce storno z důvodu, že nemůže dodat objednané zboží v daném termínu (technické důvody, vážná nemoc). Pokud zákazník opakovaně stornuje z jakéhokoliv důvodu svou objednávku nebo její část, vyhrazuje si prodejce právo tohoto zákazníka po předchozím upozornění neobsluhovat.


Ceny a informace o secondhand oblečení

 

Uvedená cena zboží v e-shopu je vždy platná a závazná v okamžiku uskutečnění objednávky. Ceny jsou uvedeny u každé položky zvlášť a jsou bez poštovného. Ceny jsou konečné. Nejsme plátci DPH.

Oblečení, které zákazník kupuje v internetovém obchodě obchudekuzuzky.cz je secondhandové oblečení, přesněji řečeno nošené oblečení. Na tomto oblečení se můžou vyskytnout flíčky, žmolky, odřeniny i přes veškerou snahu o kontrolu zboží, před tím, než je dáno do prodeje. Upozorňujeme zákazníka, že secondhandové zboží není nové zboží ! Cena je proto vždy úměrná opotřebení oblečení.


Dodací podmínky


Objednávky vyřizujeme každý pracovní den dopoledne, vyjma státních svátků a předem na stránkách avizovaných volných dnů (dovolená, nemoc, ... ). O případné delší prodlevě ve vyřizování objednávek budete informováni i v automatické odpovědi, kterou obdržíte bezprostředně po uskutečnění Vaší objednávky. Zásilky odesíláme do 2-3 pracovních dnů po obdržení objednávky. V  případě, že nebude možné objednávku v uvedených termínech vyřídit,  budeme zákazníka kontaktovat a dohodneme se na dalším postupu, pokud  možno ke spokojenosti zákazníka. Další zásilky na dobírku odesíláme až  po vyzvednutí zásilky předchozí.

Provozovatel má právo určit, jakou formou bude zboží zasláno! Zásilky doručujeme pouze po České republice a platit lze pouze v Kč. Za zboží poškozené při přepravě nenese obchod žádnou odpovědnost. Při převzetí zásilky si prosím důkladně zkontrolujte, zda přepravní obal není poškozen a případnou škodu reklamujte neprodleně při převzetí zásilky nebo zásilku nepřebírejte.


Zboží zasíláme:

1) Českou poštou na dobírku – platíte České poště při převzetí zboží

Poštovné (dle velikosti balíčku 64, 69Kč nebo 90Kč) + dobírka 45Kč.

Na převzetí objednaného zboží čeká pošta 14 dní. Po tomto termínu dojde k odeslání zpět a Vaše objednávka bude zrušena.

2) Českou poštou platba převodem na účet – platíte předem převodem na účet č.0673185193/0800

Poštovné dle velikosti balíčku 64, 69Kč nebo 90Kč.

Na převzetí objednaného zboží čeká pošta 14 dní. Po tomto termínu dojde k odeslání balíčku zpět.

Pokud Vaše objednávka překročí 1000Kč - máte poštovné ZDARMA.

 

Vrácení zboží


Po převzetí zboží má zákazník právo odstoupit od smlouvy bez udání důvodu do 14 dnů od převzetí  zásilky, dle platných právních norem a zákonů. V takovém případě zašlete zboží zpět v původním stavu obyčejným  balíkem (ne dobírkou!) na adresu internetového obchodu. Před odesláním zboží zpět je nakupující povinen na tuto skutečnost prodávajícího upozornit a to nejlépe e-mailem. Provozovatel nebude přijímat neohlášené zásilky. Cena zboží Vám  bude vrácena na Vámi uvedený účet nebo složenkou na Vaši adresu do 14  dnů, případně může být odečtena od Vaší příští objednávky. Potřebné platební a další údaje přiložte k zásilce. Zboží, které budete vracet v rámci této záruky zpět, nesmí být  Vámi použité, musí být nepoškozené, kompletní a s originálním dokladem o koupi.


Po uplynutí 14denní lhůty na vrácení zboží provozovatel neposkytuje v souladu se zákonem záruku na použité zboží a nelze tedy uplatňovat reklamaci. Na nové zboží se vztahuje záruka 24 měsíců v souladu se zákonem.

Pozor!!! Náklady spojené s reklamací hradí vždy zákazník.

 

 

Ochrana osobních dat


Internetový obchod obchudekuzuzky.cz shromažďuje a zpracovává  údaje zákazníků z přijatých objednávek. Vyplněním těchto údajů v  objednávce souhlasíte s jejich zpracováním. Zavazujeme se nakládat s veškerými osobními údaji v souladu se zákonem na ochranu dat.
Zuzana Macháčková, jako provozovatel internetového obchodu se zavazuje, že svěřená data nebude poskytovat třetím osobám a neposkytne Vaše osobní data ani žádným jiným obchodním subjektům. Vyjma společnosti Česká pošta, zajišťující spediční služby nebo platební styk, která obdrží pouze nezbytné minimum informací o zákazníkovi, potřebné pro bezproblémové doručení konkrétní objednávky. Toto ustanovení zůstává v platnosti i v případě ukončení činnosti internetového obchodu.


Pokud jste zapomněli přihlašovací jméno a heslo do našeho obchodu nebo máte dotaz, na který jste nenašli odpověď, kontaktujte mě
na moji emailovou adresu nebo telefonicky.

 

www.obchudekuzuzky.cz